Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank, Gebze Şekerpınar’da yer alan Akbank Bankacılık Merkezi’ndeki Çağrı Merkezi’den görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapıyor. Detaylar için…

   5659 29.11.2018
Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alım Detayları

Akbank İş İlanları arasında yer alan Çağrı Merkezi Yetkilisi pozisyonu için iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenmektedir. Adayların 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını isteyen banka, erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmalarını istemektedir.

 

Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirilecek olan adayların İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli’de ikamet etmeleri istenmektedir. Bu lokasyonlarda ikamet etmeyen adayların banka iş başvurularının kabul edilmesi durumunda bu lokasyonda ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir. Aynı zamanda tüm adayların 2016 senesi içerisinde gerçekleştirilen Akbank’ın başka bir işe aşım sınavına katılmamış olmaları, sınavlara katılım olduysa da sözlü aşamalarında başarısız sayılmamış olmaları istenmektedir.

Çağrı Merkezi Yetkilisi pozisyonunda çalışmaya uygun olan tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, diksiyonlarının iyi, her zaman prezantabl ve güler yüzlü olmaları istenmektedir.

İlgili:  TEB Finansman, Bilgi Güvenliği ve Sistem Geliştirme Yöneticisi Alımı Yapıyor!
Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Akbank’ın yayınlanan iş ilanı için son başvuru tarihi 19 Ocak 2019 olarak belirlenmiştir. İş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

Başvuru

Sosyal Medyada KpssRehber