İşte Memur Ataması Bekleyen Yüz Binlerce Aday İçin Müjdeli Haber

İşte Memur Ataması Bekleyen Yüz Binlerce Aday İçin Müjdeli Haber

Sağlık Bakanlığından atama bekleyen yüz binlerce aday için müjdeli açıklama geldi. Buna göre en çok atamaların hangi kadrolar için yapılacağı iddia edildi.

   2912 01.01.1970
 Ülkemizde her sene ciddi atamalar gerçekleştirmekte olan Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz haftalarda 9 bin memur alımı ataması için ilana başvurularını kabul etti ve adaylar şimdi sonuçların açıklanmasını bekliyor. Sonuçların açıklanmadan önce Gazeteci Murat Polat resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında bakanlığın Haziran ayı içerisinde 18 bin memur alımı yapacağını iddia etmişti. Bu açıklamalar kamuoyuna geniş yer bulmuştu ve Gazeteci Murat Polat bu alan hakkında yeni açıklamalar yapmaya devam etti. Bugün yine aynı konu hakkında yeni bir mesaj daha yayımlandı.

ATAMALAR EN ÇOK BU BRANŞLARA YAPILACAK


Sağlık Bakanlığının Haziran ayı içerisinde 18 bin memur alımı yapacağını belirten Gazeteci Murat Polat yeni yayımlamış olduğu duyurusunda "Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile grup toplantısında konuştum Haziran ayında 18 bin hemşire ve tekniker ataması yapacak.çoğunluk teknisyen ve tekniker alınacak dedi." ifadelerini kullandı. Yani 18 bin kişilik atamanın yapılacağı ve çoğun olarak teknisyen, tekniker olarak yapılacağı iddia edilmiş oldu. Yakın zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından Haziran ayı içerisinde 18 bin memur alımı yapılırsa kamuoyuna yeni duyuruların yapılması beklenmektedir.

Kaynak: www.isinolsa.com

İLANLARDAN DAKİKA DAKİKA HABERDAR OLMAK İÇİN...Sosyal Medyada KpssRehber