Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli 16 Personel Alıyor!

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli 16 Personel Alıyor!

Sağlık Bakanlığı tarafından sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 16 Sözleşmeli Bilişim personeli alımı yapılacak.

   2211 01.01.1970
 Sağlık Bakanlığı tarafından sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 16 Sözleşmeli Bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek. Sağlık Bakanlığınca alınacak kamu personellerine 10 bin 600 lira ile 21 bin 200 lira arasında brüt maaş verilecek.

Adaylar başvurularını 20 Nisan 2018 tarihi saat 18.00’e kadar istenen belgelerle birlikte şahsen ya da posta yolu ile yapabilecekler. Başvuru adresi Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara olarak açıklandı.

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli kamu personeli alımına başvuru yapabilmek için ilanda belirtilen lisans bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak, alanında 3 ile 5 yıl arasında tecrübe sahibi olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar aranıyor.

Sözleşmeli Bilişim personeli alımı sözlü ve uygulamalı mülakat şeklinde yapılacak olup, sınavlar 7-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Prof. Dr. Nusret Fişek Cad. No:41 Kurtuluş Sıhhiye/Ankara adresinde bulunan Sağlık Bakanlığı Hekimevinde yapılacak. Detaylı bilgi ve ilan metni için 
TIKLAYINIZ. 

Kaynak: www.mymemur.co
m.tr

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANLIK HABERDAR OLMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber