İş Bankası Önlisans Mezunu Memur Alımı Başvuruları Başladı Son Başvuru 26 Mart 2018

İş Bankası Önlisans Mezunu Memur Alımı Başvuruları Başladı Son Başvuru 26 Mart 2018

Türkiye İş Bankası önlisans mezunu memur alımı başvuruları başladı. Türkiye İş Bankası tarafından önlisans mezunu takip memuru alımı yapılacak.

   4319 01.01.1970
 Türkiye İş Bankası önlisans mezunu memur alımı başvuruları başladı. İş Bankasının internet sitesinden yayınlanan ilana göre önlisans mezunu takip memuru alımı yapılacak. Türkiye İş Bankası tarafından alınacak memurlar İstanbul ve Gaziantep illerinde istihdam edilecekler.

İş Bankası memur alımı başvuruları 26 Mart 2018 tarihine kadar bankanın internet sitesi üzerinden yapılabilecek olup, şubelere ya da genel müdürlüğe yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Türkiye İş Bankası memur alımı sınavı 3 Nisan 2018 tarihinde yapılacak.

Türkiye İş Bankası memur alımı başvuru şartları; T. C. vatandaşı olmak, Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olmak, 3 Nisan 1988 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul ve Gaziantep illerinde ikamet etmek, askerlikle ilişiği bulunmamak şeklinde ilan edildi.

Ayrıca, adli sicil kaydı bulunmamak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, sağlık sorunu bulunmamak, takip memurluğu konusunda tecrübe sahibi olmak gibi şartlar ilanda yer alıyor. Bankanın daha önce yaptığı memur alımı sınavlarında başarısız olan adaylar başvuru yapamayacak. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

BANKA MEMUR ALIM İLANLARINDAN AN AN HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Sosyal Medyada KpssRehber