Aile Bakanı Müjdeyi Verdi! 3 Bin ASDEP Memuru Alınacak

Aile Bakanı Müjdeyi Verdi! 3 Bin ASDEP Memuru Alınacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından müjdeli haber verildi. Yapılan açıklama da 3 bin ASDEP memur ve personel alımı yapılacağı belirtildi.

   1779 01.01.1970
 Son yıllarda en çok faaliyet gösteren, hızlı bir şekilde gelişme kateden ve memur, personel alımı ilanlarını kamuoyuna duyurumakta olan kurumlar arasında yer alan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı geçtiğimiz iki senede bilindiği üzere toplam 3 bin kişilik ASDEP memur ve personeli alımı yapıldı.

Buna göre ilgili kamu kurumunun bu senede belirli bir sayıya kalmak koşulu ile ASDEP memur ve personel alımı yapması beklenirken alımların kaç kişilik olarak yapılacağı merak ile bekleniyordu. Sonunda konu hakkında duyuru geldi. Müjde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından kamuoyuna duyuruldu.

3 BİN ASDEP PERSONELİ ALINACAK


Türkiye'nin dört bir yanında yapılan organizasyonlara katılmakta olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Antalya'da katıldığı program da çok önemli açıklamalar yaptı. Yapılan açıklama da geçtiğimiz iki sene boyunca toplam 3 bin kişilik ASDEP personeli alımı yapıldığı ve 2018 yılında da 3 bin ASDEP memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama da 3 bin kişilik ASDEP personelinin istihdam edileceği müjdelendi. Peki alımlar ne zaman yapılcak. Buna göre 2018 yılı içerisinde alımların kesin olarak yapılması bekleniyor ancak henüz tarih belli değil. 

Kaynak: www.isinolsa.com

ASDEP İLANLARINA ANLIK ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber