Anasayfa > Fen Edebiyat > Bahçeşehir Üniversitesi Pedagojik Formasyon Kayıt Hakkı Kazanan Yedeklerin Listesi

Bahçeşehir Üniversitesi Pedagojik Formasyon Kayıt Hakkı Kazanan Yedeklerin Listesi

Fen Edebiyat 06-10-2012 - 12:45

Bahçeşehir Üniversitesi Pedagojik Formasyon Kayıt Hakkı Kazanan Yedeklerin Listesi

  Pedagojik Formasyon 1. Yedek İlan Listesi

DİKKAT: Birinci Yedek’ten kaydolmaya hak kazanan adaylar daha önce de belirtildiği gibi 8-9 Ekim 2012 tarihlerinde kayıtlarını yaptırabilirler. 

ÖNEMLİ NOT: Listeden ilan edilmiş olmak kaydolma garantisi vermemektedir. Beyanlarınız ve belgeleriniz arasında bir uyuşmazlık olması veya öğrencinin mezun olduğunuz bölümün başvurduğu alana öğretmen ataması yapılan bölümler arasında olmaması durumunda kayıt yapılmayacaktır. Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın alanlar ve bu alanlara atama yapılan bölümlerle ilgili kararnamesi http://ttkb.meb.gov.tr/dosyalar/80sayili/80_cizelge.pdf adresinde mevcuttur.

1. yedek liste kayıtları 08-09 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Kesin kayıt işlemlerinde istenecek belgeler aşağıya çıkarılmıştır KESİN KAYITTA İSTENİLEN BELGELER; Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi (Onaydan sonra aslı iade edilecektir.) Diploma aslı veya geçici mezuniyet belgesinin aslı (Onaydan sonra asılları iade edilecektir.) Not Döküm (Transkript) Belgesi aslı (Onaydan sonra aslı  iade edilecektir.) Öğrenim ücreti ödeme onayı (Mali İşlerden) Diploma notu 100’lük sisteme göre olan öğrencilerin mezun oldukları üniversitelerden alacakları, notlarının 4’lük sistemdeki karşılığını gösteren onaylı bir belge .

 ÖNEMLİ NOTLAR:

1) Yukarıda belirtilen belgelerden herhangi birinin eksik olması halinde kesin kayıt işlemi hiçbir şekilde yapılmayacak ve bu adaylar kayıt haklarını kaybedeceklerdir.

2)Online başvuru formunda adayların beyan ettikleri bilgilerle kayıt sırasında sundukları belgeler üzerindeki bilgiler karşılaştırılacak ve bilgilerde bir tutarsızlığın tespiti halinde bu adayların kesin kayıt işlemleri kesinlikle yapılmayacaktır ve bu adaylar da kayıt haklarını kaybedeceklerdir.

3)Kesin kayıt işlemleri, belirtilen tarihler arasında yapılacakktır. Belirtilen tarihler arasında kesin kayıt işlemlerini yaptırmayanlar, bu haklarını kaybedeceklerdir.

PEDAGOJİK FORMASYON ÖNEMLİ TARİHLER

 
Kesin Kayıtlar: 2 – 4 Ekim 2012
1.Yedek listenin ilanı: 5 Ekim 2012
1.Yedek liste kesin kayıtları: 8-9 Ekim 2012
2.Yedek listenin ilanı: 10 Ekim 2012
2.Yedek liste kesin kayıtları: 11-12 Ekim 2012
Boş Kalan Kontenjanların Duyurulması: 15 Ekim 2012
Boş Kalan Kontenjan Kesin Kayıtları: 15-17 Ekim 2012
Derslerin Başlama Tarihi: 22 Ekim 2012*
 

 

*Kontenjanların 12 Ekim itibariyle dolması halinde dersler 15 Ekim’de başlayacaktır.

DERS SAATLERİ VE YERİ

·         Dersler, Pazartesi 08:30-21:30 arası tek gün yapılacaktır.

·         Dersler, Beşiktaş, Şişli veya Karaköy’de, Bahçeşehir Eğitim Kurumlarına ait binalarda / kampüslerde yapılacaktır.

 

PROGRAMININ ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKİLLERİ

2012-2013 öğretim yılında Pedagojik Formasyon bölümlerinin KDV dahil ilan edilen 10.584,00 TL’yi 10 taksitte veya 10.054,80 TL’yi peşin olarak; kredi kartı ile ya da Denizbank kanalıyla ödeyebilirsiniz.

KREDİ KARTI ile;

Limiti öğrenim ücretini ödemeye yeterli taksit özelliğine sahip anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarıyla Beşiktaş Kampüsünde ya da https://ois.bahcesehir.edu.tr/finans/onlineodeme internet adresinden 10 taksitte veya peşin;

DENİZBANK’ın;

Herhangi bir denizbank şubesine öğrencinin T.C.Kimlik Numaranızı ibraz ederek 10 taksitte veya peşin ödeyebilirsiniz.

Ödemenin bankada taksit ile yapılması durumunda banka ile Kredili Hesap sözleşmesi imzalanması zorunludur. Kredili hesap sözleşmesinin tamamlanması en az iki iş günü süreceği gözönünde bulundurularak bankaya en geç Çarşamba günü mesai bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Taksitle ödeme sözleşmesini yapacak kişinin aşağıda belirtilen evraklarla banka şubesine gitmesi gerekir.

a) Maaşlı Çalışanlar : Nüfus Cüzdanının aslı, halen çalıştığı kurumdan onaylı maaş bordrosu, ikametgah belgesi veya ev adresini gösterir sabit fatura (Elektrik, su doğalgaz faturası gibi).

b) Serbest Meslek Sahipleri: Nüfus Cüzdanının aslı, şirket kuruluşunun yayımlandığı Ticaret Sicil Gazetesi’nin aslı, İmza sirküleri, Vergi Levhası.

c) Sözleşmeyi imzalayacak kişinin yukarıdaki sayılanlar dışında geliri varsa; gelir durumunu gösteren diğer belgeler (örn. Kira kontratı) ve hem velinin, hem öğrencinin nufüs cüzdanları.

Not : Ödemelerinizde herhangi bir sorun yaşamamanız ve işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için belgelerinizin tam olması gerekir.

Türkiye genelindeki tüm DENİZBANK Şubeleri’nde işlem yapabilirsiniz. Banka ile ödeyeceklerin kayda gelmeden önce en yakın DENİZBANK Şubesi’nde tamamlanması bekleme süresini azaltacağından yararlı olacaktır. Size en yakın Denizbank şubesini, 444 0 800 nolu telefondan veya http://www.denizbank.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Başka bir bankadan peşin ücreti EFT yoluyla;

Ödemek isterseniz, gönderinin yapılacağı bankaya:

Alıcı Adı        : Bahçeşehir Üniversitesi

Alıcı Banka    : Denizbank

Alıcı Şube      : Güneşli Ticari Merkez Şubesi

Açıklama        : Öğrencinin T.C. Kimlik Numarasını ile Adı ve Soyadı

bilgilerini içeren talimat vermeniz gerekmektedir.Başka bankadan taksitle ücret havalesi kabul edilmemektedir.

 

PEDAGOJİK FORMASYON  ALMAYA HAK KAZANANLAR : 1. YEDEK İLAN LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ

Duyuruyu üniversitenin web sitesinden okumak için lütfen tıklayınız: http://www.bahcesehir.edu.tr/haber/pedagojik_formasyon_1._yedek_ilan_listesi

Okunma Sayısı: 6561

kitapseç çıkmış sorular
Gizle
 • Öğretmen Adayları Haberleri
 • KPSS A Haberleri
 • Önlisans Haberleri
 • KPSS B Haberleri
 • Lise Haberleri
 • 2013 KPSS Haberleri
 • İŞKUR İlanları
 • Yüksek Lisans ve Akademik İlanlar
 • Sabah Gazetesi İlk Sayfası
 • Habertürk Gazetesi İlk Sayfası
 • Hürriyet Gazetesi İlk Sayfası
 • Zaman Gazetesi İlk Sayfası
 • Milliyet Gazetesi İlk Sayfası
 • Bugün Gazetesi İlk Sayfası
 • Star Gazetesi İlk Sayfası
 • Yenişafak Gazetesi İlk Sayfası
 • Vatan Gazetesi İlk Sayfası
 • Akşam Gazetesi İlk Sayfası
 • Taraf Gazetesi İlk Sayfası
 • Radikal Gazetesi İlk Sayfası
 • Posta Gazetesi İlk Sayfası
 • Türkiye Gazetesi İlk Sayfası
 • Fanatik Gazetesi İlk Sayfası
 • Tüm Gazete İlk Sayfaları

KPSS KONU