2018 Yılı Yapı Kredi Bankası Personel Alımları Başladı!

2018 Yılı Yapı Kredi Bankası Personel Alımları Başladı!

Yapı Kredi Bankası 2018 yılı personel alımları kapsamında en az lise mezunu, tecrübeli veya tecrübesiz olmak üzere 67 farklı açık pozisyon için ilan bulunuyor.

   3178 05.01.2018
 Yapı Kredi Bankası 2018 yılı personel alımı başvuruları başladı. Yapı Kredi Bankası personel alımlarına kadro pozisyonlarına göre lise mezunları, önlisans mezunları ve lisans mezunları ile üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri başvuru yapabilecekler. Kariyernet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara göre 67 farklı pozisyon için personel alımı yapılacak.

Yapı Kredi personel alımlarında aranan genel şartlar arasında 28 yaşından gün almamış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve temel bilgisayar uygulamalarına hakim olmak gerekiyor. Ayrıca takım çalışmasına yatkın olmak, ikna kabiliyeti yüksek ve hedef odaklı çalışabilmek, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek gibi kriterler bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından personel alımı yapılacak 67 açık pozisyona ait ilanları aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak inceleyebilirsiniz. Bazı açık pozisyonlara yeni mezun, bazılarına ise tecrübeli personel alınacak. Üniversite öğrencileri de kendilerine uygun pozisyonlara başvuru yapabilecekler. Yapı Kredi Bankası personel alımları ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metinleri için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

BANKA İLANLARINDAN DAKİKA DAKİKA ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber