Vakıfbank 160 Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Vakıfbank 160 Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Vakıfbank tarafından 160 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Vakıfbank 2018 yılı personel alımı ilanı yayımlandı. Vakıfbank, Türkiye genelinde yapacağı 160 personel alımı için ilan yayınladı.

   6196 29.12.2017
 Vakıfbank tarafından 160 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Teftiş Kurulu Başkanlığı kadrolarında istihdam edilmek üzere 160 Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Vakıfbank 160 kamu personeli alımında KPSS şartı bulunmuyor,

Vakıfbank müfettiş yardımcılarına maaşa ek olarak bölge merkezi dışında daha fazla olmak üzere günlük harcırah ödenmekte olup, görev yolculukları nedeniyle yapılan konaklama ve ulaşım harcamaları belirli limitler dahilinde Banka tarafından karşılanmaktadır.

VAKIFBANK MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI ÇIKMIŞ SORU VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ayrıca, özel uzmanlık tazminatı, yılda 4 defa ikramiye, 2 defa performansa bağlı prim, Bankanın Ana Sözleşmesi gereğince karara bağlı olarak yılda bir kez kar payı ve Bankanın Yabancı Dil Yönetmeliği gereğince uygun belge olduğu takdirde Yabancı Dil Tazminatı ödenmektedir.

Adaylar başvurularını 12 Ocak 2018 Cuma günü saat 24:00’e kadar elektronik ortamda online olarak yapabilecekler. Başvuru yapmak isteyenlerin öncelikle Vakıflar Bankası T.A.O. Şubelerinden TC Kimlik Numarası, adı ve soyadı ile ev veya cep telefonu bilgilerini vererek 50 TL sınav giriş ücreti ödemeleri gerekiyor.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

VAKIFBANK MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI ÇIKMIŞ SORU VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada KpssRehber